Connect with us
reklam

Türkiye

Şort giyen öğrenciye tekme atan şahıs tahliye oldu

Şort giydiği için Asena Melisa Sağlam’a saldıran Ercan Kızılateş serbest bırakıldı.

Pendik’te gerçekleşen olayda, “şort giydiği” gerekçesiyle üniversite öğrencisi Asena Melisa Sağlam’a saldıran Ercan Kızılateş, aldığı 3 yıl 4 aylık cezanın ardından, yattığı süre göz önüne alınarak serbest bırakıldı.

“inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme”, “halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme”, “sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı” suçlarından 11 yıla kadar hapsi istenen Ercan Kızılateş için mahkeme kararını verdi. “Sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı” suçundan 1 yıl 8 ay, “İnanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme” suçundan 1 yıl 8 ay, toplamda 3 yıl 4 ay ceza Alan Kızılateş’in, cezaevinde kaldığı süre göze alınarak tahliye edildi.

Türkiye

“Muhalefet cephesinde aynı hassasiyet yok”

Başbakan Binali Yıldırım, bir otelde düzenlenen kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları ile buluşmasında konuşma yaptı. (daha&helliip;)

Devam et

Türkiye

Kılıçdaroğlu’nun Çorum ziyareti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Laçin ilçesi Gökgözler köyünü ziyaret ederek, cemevinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Kılıçdaroğlu’na ayran ikram edildi. (daha&helliip;)

Devam et

Türkiye

“İmtihan kıskacı altında çocuklarımızın bitmesini istamioruz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 72. Genel Kurulu Genel Görüşmeleri sonrası konakladığı otele gelişinde basın mensuplarının sorularını cevaplayarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. (daha&helliip;)

Devam et

Facebook

ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir29 dakika önce

Yunus Emre Lions’tan gençlere eğitim desteği

Yunus Emre Lions Kulüp, gençlere aydınlık bir gelecek sunmak adına her yıl verdiği eğitim bursu için destek etkinliği düzenledi.

Eskişehir49 dakika önce

Buray Eskişehir’de konser verecek

11. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanışı ve NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin 10.yıl kutlamaları kapsamında Buray NeoPlus’ta sevenleriyle buluşacak.

Eskişehir22 saat önce

Odunpazarı’ndan “Sağlıklı Yaşlanma Semineri”

Odunpazarı Belediyesi, Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimleri için “Sağlıklı Yaşlanma Semineri” düzenliyor. Odunpazarı Belediyesi tarafından Odunpazarı’nda yaşayan 45 yaş ve...

Eskişehir22 saat önce

Başkan Ataç Rumelili iş adamlarıyla görüştü

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin konuğu oldu.

Eskişehir2 gün önce

Çifteler’de asfalt çalışması

Çifteler’de ESKİ tarafından alt yapı çalışmaları tamamlanan caddeler Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmalarıyla yeniden asfaltlanarak, modern bir görünüme kavuşturuluyor.

Eskişehir3 gün önce

ESPARK AVM’nin çatısında intihar girişimi

Bugün 16.00 sularında Espark AVM’nin çatısında görülen genç korkuttu.

Eskişehir3 gün önce

CHP Eskişehir kongre süreci-Yorum haber

BİR KONGRE SÜRECİNİN ERKEN ANALİZİ Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre takvimi işlemeye başladı. CHP kongreleri ile meşhur, kurultayları ile Türkiye’nin siyasi...

EN ÇOK OKUNANLAR