Connect with us
reklam

Buyuksehir Belediye

Büyükşehir kırsalı asfaltlıyor

Büyükşehir Belediyesi görev ve sorumlulukları çerçevesinde ilçelerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler son olarak Çifteler İlçesine bağlı Ilıcabaşı-Kadıkuyusu Mahalleleri arasında kalan ve ağır tonajlı araçların zarar verdiği yolda sathi kaplama çalışmalarına başladı.

Yaz boyunca ilçe kırsalında gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşlardan takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler son olarak Çifteler İlçesine bağlı Ilıcabaşı-Kadıkuyusu-Sarıkavak-Arslanlı Mahallelerini birbirine bağlayan ve ağır tonajlı araçların zarar verdiği 9 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Yolda zemin iyileştirmesi yaparak yolun fiziki standartlarını yükselten ve yolun sürücüler açısından güvenli hale gelmesini sağlayan ekipler, sathi kaplama yapılan alanlarda sürücülerin trafik işaretlerine ve hız limitlerine uymaları konusunda uyarılarda bulundular.

Buyuksehir Belediye

Almanya’da yaşayan CHP’lilerden Büyükerşen’e ziyaret

Eskişehir’e bir gezi düzenleyen Cumhuriyet Halk Partisi Almanya Birlikleri Teşkilatı üyeleri hayranı oldukları Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’i ziyaret ederek, kutladılar.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Almanya Birlikleri Teşkilatı üyesi bir grup, gezmek için geldikleri Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret ettiler.

Almanya’nın çeşitli kentlerinde CHP Almanya Birlikleri Teşkilatına üye olan konuklar, Başkan Büyükerşen’in kenti inanılmaz derecede güzelleştirdiğini, bir Avrupa şehri haline getirdiğini belirterek, kendisine teşekkür ettiler ve kutladılar. Eskişehir ile Kardeş Şehir olan Frankfurt Belediye Başkanı Peter Feldmann’ın ve gurbetçilerin selamlarını ve sevgilerini ileten CHP’li konuklar, Başkan Büyükerşen’e kendisini Almanya’da ağırlamak istediklerini söylediler.

Başkan Büyükerşen, CHP Almanya Birlikleri Teşkilatı üyelerini Eskişehir’de ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek,  parti çalışmalarında başarılar diledi.

Devam et

Facebook

ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir35 dakika önce

Yunus Emre Lions’tan gençlere eğitim desteği

Yunus Emre Lions Kulüp, gençlere aydınlık bir gelecek sunmak adına her yıl verdiği eğitim bursu için destek etkinliği düzenledi.

Eskişehir55 dakika önce

Buray Eskişehir’de konser verecek

11. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanışı ve NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin 10.yıl kutlamaları kapsamında Buray NeoPlus’ta sevenleriyle buluşacak.

Eskişehir22 saat önce

Odunpazarı’ndan “Sağlıklı Yaşlanma Semineri”

Odunpazarı Belediyesi, Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimleri için “Sağlıklı Yaşlanma Semineri” düzenliyor. Odunpazarı Belediyesi tarafından Odunpazarı’nda yaşayan 45 yaş ve...

Eskişehir22 saat önce

Başkan Ataç Rumelili iş adamlarıyla görüştü

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin konuğu oldu.

Eskişehir2 gün önce

Çifteler’de asfalt çalışması

Çifteler’de ESKİ tarafından alt yapı çalışmaları tamamlanan caddeler Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmalarıyla yeniden asfaltlanarak, modern bir görünüme kavuşturuluyor.

Eskişehir3 gün önce

ESPARK AVM’nin çatısında intihar girişimi

Bugün 16.00 sularında Espark AVM’nin çatısında görülen genç korkuttu.

Eskişehir3 gün önce

CHP Eskişehir kongre süreci-Yorum haber

BİR KONGRE SÜRECİNİN ERKEN ANALİZİ Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre takvimi işlemeye başladı. CHP kongreleri ile meşhur, kurultayları ile Türkiye’nin siyasi...

EN ÇOK OKUNANLAR