Connect with us
reklam

Eskişehir

11. Sempozyumda 11 konser

Tepebaşı Belediyesi tarafından 11.’si düzenlen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile Eskişehir, müziğe doyacak. Birbirinden farklı etkinliklerin yanı sıra müziğin de beşiği olacak sempozyum kapsamında 11 farklı konser düzenlenecek.

11.Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile birlikte 11-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek konserlerde birbirinden değerli 11 sanatçı, Eskişehirli müzikseverler için sahne alacak. Sempozyumun açılış konserinde sahne alan Alpay’ın ardından 12 Eylül Salı günü saat 20.30’da Gülcan Altay sevilen şarkılarını seslendirecek.

13 Eylül Çarşamba günü ise Aytaç Karausta sempozyumda konser verecek. Konser ile katılımcılar, türkü dolu bir gece geçirecek. 14 Eylül Perşembe günü de müzik ziyafeti devam edecek ve Altan Eskişehirliler için sahne alacak. 15 Eylül Cuma günü ise Eskişehir’in sevilen sanatçısı Mithat Körler, sevilen şarkılarını seslendirecek. Sempozyum kapsamında düzenlenen konserler, 16 Eylül tarihinde de sürecek ve bu kez Mehtap Meral sevenleri ile buluşacak. 17 Eylül’de ise sempozyuma şarkıları ile renk katacak isim Mesut Girgin olacak. Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda sahne alacak bir diğer isim olan Mehmet Özel de şarkı ve türkülerini 18 Eylül tarihinde Eskişehirliler için söyleyecek. 19 Eylül’de ise sevilen sanatçı Derya İnanç sempozyum kapsamında konser verecek. 23 Eylül Cumartesi gününe gelindiğinde ise şarkıları ile ülke genelinde büyük beğeni toplayan Buray, Eskişehirliler ile buluşacak. Neo AVM açık otopark alanında düzenlenecek konserde Buray, dinlenme rekorları kıran şarkılarını seslendirecek. 24 Eylül tarihinde ise 11. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanış konseri gerçekleşecek ve Gecede Müzik Kutusu sahne alacak.

Sempozyum süresince gerçekleştirilen 11 konserin tamamı 20.30’da başlayacak. Tamamen ücretsiz olacak etkinlikler (Buray konseri hariç) Eti Eski Fabrika alanında gerçekleştirilecek.

Devam et
Advertisement
YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eskişehir

Yunus Emre Lions’tan gençlere eğitim desteği

Yunus Emre Lions Kulüp, gençlere aydınlık bir gelecek sunmak adına her yıl verdiği eğitim bursu için destek etkinliği düzenledi. (daha&helliip;)

Devam et

Eskişehir

Buray Eskişehir’de konser verecek

11. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanışı ve NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin 10.yıl kutlamaları kapsamında Buray NeoPlus’ta sevenleriyle buluşacak. (daha&helliip;)

Devam et

Eskişehir

Odunpazarı’ndan “Sağlıklı Yaşlanma Semineri”

Odunpazarı Belediyesi, Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimleri için “Sağlıklı Yaşlanma Semineri” düzenliyor.

Odunpazarı Belediyesi tarafından Odunpazarı’nda yaşayan 45 yaş ve üzeri bireylerin yaşam kalitelerini arttırmak için inşa edilen Koca Çınar Yaşam Merkezi,  müdavimlerinin yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi,  Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimleri için “Sağlıklı Yaşlanma Semineri” düzenledi. Odunpazarı Belediyesi Koca Çınar Yaşam Merkezi sağlık görevlisi tarafından verilen seminerlerde, her hafta farklı konular ele alınıyor. “Sağlıklı Yaşlanma Semineri”nde bu hafta; ilaç takibi, Alzheimer ve hekim kontrolünün önemi masaya yatırıldı.

Yetkililer, Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimlerinin de soruları ile katılım sağladığı seminerlerin her hafta farklı konular ile devam edeceğini duyurdu.

Devam et

Facebook

ESKİŞEHİR HABERLERİ

Eskişehir27 dakika önce

Yunus Emre Lions’tan gençlere eğitim desteği

Yunus Emre Lions Kulüp, gençlere aydınlık bir gelecek sunmak adına her yıl verdiği eğitim bursu için destek etkinliği düzenledi.

Eskişehir47 dakika önce

Buray Eskişehir’de konser verecek

11. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanışı ve NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin 10.yıl kutlamaları kapsamında Buray NeoPlus’ta sevenleriyle buluşacak.

Eskişehir22 saat önce

Odunpazarı’ndan “Sağlıklı Yaşlanma Semineri”

Odunpazarı Belediyesi, Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimleri için “Sağlıklı Yaşlanma Semineri” düzenliyor. Odunpazarı Belediyesi tarafından Odunpazarı’nda yaşayan 45 yaş ve...

Eskişehir22 saat önce

Başkan Ataç Rumelili iş adamlarıyla görüştü

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin konuğu oldu.

Eskişehir2 gün önce

Çifteler’de asfalt çalışması

Çifteler’de ESKİ tarafından alt yapı çalışmaları tamamlanan caddeler Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmalarıyla yeniden asfaltlanarak, modern bir görünüme kavuşturuluyor.

Eskişehir3 gün önce

ESPARK AVM’nin çatısında intihar girişimi

Bugün 16.00 sularında Espark AVM’nin çatısında görülen genç korkuttu.

Eskişehir3 gün önce

CHP Eskişehir kongre süreci-Yorum haber

BİR KONGRE SÜRECİNİN ERKEN ANALİZİ Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre takvimi işlemeye başladı. CHP kongreleri ile meşhur, kurultayları ile Türkiye’nin siyasi...

EN ÇOK OKUNANLAR